(099) 553 93 52

Оплата

Нова Пошта

Оплата у відділенні Нової Пошти при отриманні товару

При доставці замовлення накладеним платежем за допомогою компаній "Нова Пошта", Ви зможете оплатити замовлення безпосередньо в момент його отримання.

За послугу "післяплата" (зворотна доставка грошових коштів) компанія "Нова Пошта" стягує комісію: 20 грн + 2% від суми накладеного платежу.

Privat Bank

Передоплата на картку Приват Банк

Оплата без комісії на картку Приватбанку в системі Приват24 або готівкою з допомогою терміналу ПриватБанк. Після підтвердження Вашого замовлення Ви отримаєте SMS з реквізитами для оплати - номер карти та ПІБ власника.

Вам необхідно перевести суму замовлення на вказану карту в системі Приват24 ("Переклади" > "На карту Приват Банк") або готівкою з допомогою будь-якого терміналу Приват Банк ("Поповнити картку" > "Ввести номер картки"). Протягом доби після зарахування коштів Ви отримаєте повідомлення про відправку замовлення.

Visa

Оплата картою VISA/MasterCard будь-якого банку

Оплата банківською карткою без комісії за допомогою системи безпечних платежів Приватбанку.

Для оплати виберіть цей спосіб, натисніть "Оформити замовлення". Далі натисніть кнопку "Перейти до сплати", введіть дані банківської картки та підтвердіть платіж. Приймаються картки всіх українських і зарубіжних банків.